24. dubna 2010- úklid, oslava a divná nálada

24. dubna 2010 v 23:53 | Eluvies |  Den po dni
Dnes si zřejmě moc nepočtete, jelikož mě zastihla nějaká divná nálada, takže psaní vezmu dnes jen okrajově.

Podařilo se mi vstát asi v půl deváté, což o víkendu považuji za velmi dobrý čas (většinou se vyhrabu až okolo jedenácté :D). V devět už jsem byla na zahradě, na sobě staré tepláky a mikinu s logem hospodářských novin, kterou mi dala teta v době, kdy tam pracovala- tyto věci nosím pravidelně na práce na zahradě, jelikož nevadí, když je zamažu.

Mým úkolem bylo vyklidit altán, aby se tam mohla odpoledne konat oslava. Nejprve bylo nutné odnosit starý papír na sběr dozadu do garáže. To samé se opakovalo s kartonovými bednami. Bylo důležité trochu spravit takové rolety, u nichž se rozpadl provázek a nešlo je srolovat. Mezitím jsem poprosila bratra, aby vynosil pytle s briketami ven, jelikož jsem měla podezření, že se mezi pytli ubytovali pavouci :D. Mimochodem, mé podezření se potvrdilo.

Následovalo hodinové zametání a utírání všeho od zdí, přes lavice a stůl, až po podlahu. V půl dvanácté jsem dolezla domů. Jen co jsem dobalila dárky, přijela teta a moje šestiletá sestřenka. Do hodiny se u nás objevili i babička s dědou. Po obědě jsem si chvíli četla, pak dokončovala čárkovanou kresbu ze včerejška, při níž se mi podařilo lehce vylít tuš na bar v kuchyni- vše jsem naštěstí utřela dřív, než to mohlo způsobit nějaké trvalé škody.

Ve čtyři dorazila teta, její přítel, sestřenka s přítelem a bratránek. Usadili se v altánu, následovala běžná rodinná konverzace a večeře (uzené maso, mňam). Teta s přítelem a bratránek odcházeli v osm.

Poněkud unavená jsem zasedla k pc, kde jsem si přečetla několik věcí, které pravděpodobně způsobily mou divnou náladu. Nechce se mi více se rozepisovat, proto pro dnešek končím. Nebojte, zítra vám to vynahradím ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama