27. dubna 2010

28. dubna 2010 v 21:06 | Eluvies |  Den po dni
Článek píši až dnes, jelikož jsem včera vůbec neměla náladu na psaní...

Test z matiky se nakonec nekonal. Učitelka se ptala, kdo ho ještě nepsal a já se nehlásila (ze čtvrtletky známku mám, nemůžu za to, že si pro mě vymyslela ještě jeden test), takže pohoda. Dokonce se mi podařilo během té hodiny pochopit látku :-)

Následující ruštinu jsme měli mít referáty. Poté, co dvě holky domluvily, se po nás učitel podíval. "Kdo jde další?". Ticho. Všichni ostatní referát zapomněli. Poté, co se několika lidí zeptal a dozvěděl se, že referát nemají, začal nadávat. Vyjmenovával všechny témata a ptal se, kdo z něj měl mít připravený referát a následně na dotyčného řval, že se na to vykašlal. Moje téma se mu nějakým zázrakem povedlo přehlédnout (bylo totiž až o odstavec dál), takže na mě ani neječel.

Po chemii následovala občanka, hodina, která by se dala nazvat volnem. Učitel opět pokračoval ve svém nepřehledném výkladu, zatímco jsem si kreslila- lépe řečeno zírala na papír, v hlavě prázdno, přemýšlejíc, co nakreslit. Do konce hodiny mě nic nenapadlo :/. Inspiraci jsem asi zapomněla doma.

Po dějepise následovala angličtina. Opět jsem nebyla zkoušená :-).

Poslední hodina nám nějakým zázrakem odpadla- měli jsme mít tělocvik, ale oba tělocvikáři chyběli, tak nás poslali domů :D.

Po návratu domů jsem si šla lehnout- nevím proč, ale poslední dny mě po návratu ze školy přepadá únava. Po probuzení jsem si pustila písničky a dala se do kreslení, čárkování. Inspirace byla zřejmě opravdu doma, jelikož jsem téměř úplně dokreslila předchozí obrázek a navíc udělala polovinu druhého. Naneštěstí se mi podařilo vylít si po stole tuš- ještě že nic nepřišlo k úrazu (kromě koberce, na kterém je ještě dnes malý flíček).

K večeru jsem se rozhodla konečně vyzkoušet heřmánkovou koupel. Heřmánek jsem spařila, následně odvar přes látku nalila do vany. Voda sice byla viditelně žlutá (takže mohla připomínat něco jiného než vodu), nicméně krásně voněla, takže jsem ve vaně vydržela asi půl hodiny :D.

Toť vše :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama