29. dubna 2010

30. dubna 2010 v 19:19 | Eluvies |  Den po dni
První hodinu jsme měli spojený tělocvik, tudíž naše učitelka měla kromě nás ještě kluky (z čehož byla vážně nadšená). Hráli jsme softball, který kluci moc často nehrají, tudíž jsme v něm byly lepší :D.

Druhou hodinu byla matematika. K mé smůle učitelka na test nezapomněla, takže přede mně hned na začátku hodiny položila papír, ať píšu. Dostala jsem dva příklady, u jednoho si jsem 100% jistá, že je správně, u toho druhého již tolik ne, ale snad bude vše ok.

Třetí hodinu, češtinu, jsme losovali, kterého učitele budeme mít na interview. K mému neskonalému štěstí jsme si vylosovaly učitelku na dějepis, což je asi ta nejhodnější učitelka, která nás učí. Ještě ten den jsme se za ní stavily, abychom dohodly podrobnosti rozhovoru.

Co se dělo o biologii si již nějak nepamatuji, ale pravděpodobně nic zajímavého. Následující hodina ruštiny proběhla v pohodě, akorát nás hodně chybělo, jelikož zítra jede osm lidí do Anglie, tak se šli sbalit.

Poslední hodinu jsme měli zeměpis. Učitelka na mě sice trochu vrčela, když jsem se dvakrát při jejím výkladu otočila na holku za sebou, abych si od ní půjčila pracovní list, který jsme s kámoškou měly připravený při prezentaci o Ústeckém kraji, ale jinak proběhla hodina jako obvykle.

Po škole jsme šli s kamarádkou do města. Obešly jsme jeden obchod s oblečením, pak navštívily obchod s botami. Líbily se mi tam jedny na podpatku do tanečních, akorát je trochu problém, že měly ten podpatek asi deseticentimetrový a já bych s nimi měla asi tak 185 cm, tudíž bych poněkud převyšovala všechny okolo :D.

S kamarádkou jsme se dohodly, že by u nás mohla dnes spát, přestože je zítra škola. Rodiče to dovolili, takže v půl deváté večer již stála u vrátek. Každá z nás totiž měla do osmi kroužek. To je také důvodem, proč tento článek píši s denním zpožděním- bylo mi blbé sedět u kompu a psát. Kecaly jsme asi do dvou a ráno překvapivě brzo vstaly :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama