30. dubna 2010- asi začínám být paranoidní

30. dubna 2010 v 20:00 | Eluvies |  Den po dni
Ráno jsme s kamarádkou vstaly překvapivě brzo (v půl sedmé) a do školy dorazily také o pár minut dřív než obvykle. Dnes jsem se rozhodla příliš nevyčnívat a vzala si černé tříčtvrťáky, moje oblíbené modré tílko (má výstřih olemovaný krajkou)plus jsem si nechala rozpuštěné vlasy, aniž bych je žehlila, tudíž byly volně zvlněné. Abych se necítila divně, vzala jsem si na krk přívěsek (keltské slunce), které poslední týden sundavám z krku jen na noc. Jen mě mrzí, že si pořád nemůžu vzít steelky :/

První hodinu byla ruština. Po příchodu do školy jsem si vůbec nevšimla, že máme ve třídě lidi navíc. Jelikož z nižšího ročníku jela do Anglie většina třídy, těch zbývajících asi jedenáct lidí dali k nám. Učitel naštěstí nezkoušel. Dnes mě navíc nějak podezřele vynechával, když se na něco ptal- asi jako takovou kompenzaci za to, že jsem byla jediná holka ve třídě plný kluků (vlastně tam byla možná jedna holka z toho nižšího ročníku).

Po dějepise jsme měli hudební výchovu. Místo naší běžné učitelky však před třídou stála jedna studentka z vysoké školy pedagogické, nebo tak něčeho- byla u nás na praxi. Opět jsme se dívali na část z Amadea. Následovala angličtina, z níž jsem opět nebyla zkoušená- ale mám jistotu, že v pondělí půjdu, jelikož už zbýváme jen tři.

O půlhodinové přestávce jsme s kamarádkou udělaly ten rozhovor s učitelkou na dějepis. Rozhovor jsme si nahrály, načež jsem zbytek přestávky přepisovala její odpovědi na papír. Překvapilo mě, s jakým klidem odpovídala.

Chemie a literatura byly vcelku nudné, ale velmi mě potěšilo, že poslední v tomto týdnu :-).

Ve čtyři odpoledne jsem vyrazila na výtvarku. Cestou jsem babičce z narozeninám dokoupila poslední dárek. Nyní se dostávám k nadpisu článku. Mám pocit, že začínám být paranoidní. Nevím proč, ale připadalo mi, že na mě celou cestu všichni koukali. Ne, že bych na to nebyla zvyklá, ale dnes k tomu pro změnu neměli důvod (měla jsem bílé tenisky, černé tříčtvrťáky, černý tílko, na krku přívěsek a tašku přes rameno). Přesto na mě všichni koukali, nějaké dvě partičky se neodpustily komentáře. Jindy by mě to nepřekvapilo, ale dnes jsem vypadala vcelku normálně. Navíc jsem na nohách neměla steelky, z čehož jsem byla docela nervózní- bez nich se cítím tak nějak bezbranně. 

Na výtvarce jsem dočárkovala druhý obrázek, nakonec jsem ještě vyzkoušela kreslit to, co ostatní- malovat anilinkami, různá kolečka a tak, abychom prý vyzkoušeli, jak se to rozpíjí atd.

Domů jsem dorazila asi v půl sedmé, ihned jsem zasedla k počítači a dala se do psaní. Omlouvám se, ale dneska píši nějak divně (nebo mi to alespoň přijde)a nevím proč...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama