3. května 2010

3. května 2010 v 22:57 | Eluvies |  Den po dni


XIII. století: Upír s houslemi

Tak přesně tuhle písničku jsem si dnes zpívala celý den- začalo to ve škole po druhé hodině, kdy jsem si jí pustila a ještě to neskončilo. 

První hodinu dnes byla čeština, druhou informatika. Měli jsme psát test, ale nestalo se tak. Učili jsme se, jak si spočítat domácí úkoly z matiky na netu :D.

Třetí hodinu následovala matematika. Bála jsem se, jestli mi už neopravila ten test z minula- naštěstí to nestihla. Brali jsme cosi, co nevím, jak se jmenuje a k čemu to slouží, ale chápu to- což je hlavní. Dnes mě učitelka podezřele často brala na počítání k tabuli- že by na ty testy přeci jenom koukla? Každopádně jsem to měla pokaždé dobře, jelikož to chápu, tak jsem jí moc radost neudělala (se zajisté těšila, jak bude moci obracet oči v sloup, že to neumím a ono ne :D).

O angličtině jsem byla zkoušená ze slovíček ohledně anglické kuchyně, dostala jsem 1 s tím, že si učitelka k sobě napsala 1/2. 

Poslední byla dvouhodinovka fyziky. Kombinace dvou hodin a uspávacího tónu naší učitelky je přímo vražedná, ale přežila jsem to- dokonce sem si ani nebrala sluchátka. Opakovali jsme různé vzorečky a pak něco o pohybu. Jelikož mám na fyziku takové ty taháky, kde jsou uvedeny značky a vzorečky k rychlosti, práci atp., tak jsem dnes o hodině nezvykle často mluvila (rozuměj říkala správné odpovědi). Učitelka ze mě asi byla dost na větvi- divila se že mluvím + přemýšlela, jak že se to jmenuji :D.

Po škole jsem při obědě tradičně shlédla čarodějky, načež jsem se dost pohádala s mamkou. "Diskutovaly" jsme spolu ohledně školy, načež jsem jí oznámila, že na gymplu zůstávám, ačkoliv bych měla možnost přejít na zdrávku jak do Kladna, tak do Prahy (ředitelka tamější školy mi dnes odpověděla na mail). Zhruba po půlhodinové výměně názorů mi samy od sebe vhrkly slzy do očí (jak se za to nenávidím), načež jsem odešla radši do pokoje, kde jsem si lehla a spala asi do půl šesté.

Po probuzení mi mamka (když zjistila, že jsem již v klidu)řekla, že s ní, taťkou a bráchou můžu jet pro boty. Vyzkoušela jsem si několik potenciálních bot do tanečních, ale žádné jsem nevybrala. Proč musej být kluci v mém věku tak malí? Já se svými 175 centimetry budu muset mít boty bez podpatku, abych byla alespoň stejně vysoká, jako většina kluků, což mě štve, jelikož jsem se vždycky těšila, jak budu mít v tanečních vysoký boty.

Po příjezdu domů jsem tak nějak zasedla k počítači a tvrdnu tu až doteď. Asi za deset minut mi začíná Námořní vyšetřovací služba, takže musím končit- tentokrát o ní přijít nechci, minule jsem na ní zapomněla. 

Ještě poslední věc- teprve před hodinou jsem si všimla, že jsem ke včerejšímu zápisu do deníku omylem napsala "1.+2. dubna" místo května :D. A nikomu to zjevně moc nevadilo, jelikož komentáře nebyly.

Možná jste si všimli, že jsem včera byla až nezvykle akční a přidala jsem sem rovnou několik věcí. Co se týče obrázků- nejdou to žádné umělecké výtvory, prostě moje domácí kreslení. Po shlédnutí jiných blogů jsem měla chuť svoje malůvky sebrat a jít se někam zakopat, ale pak jsem si to rozmyslela- přeci se na ně koukat nemusíte, že? :D. Kromě toho se v rubrice Fotografie objevila nová podsložka: "Projekt 365". Oč jde+fotky naleznete tam ;). Také jsem upravila a připravila ke zveřejnění fotky z naší zahrady a okolí, ale jelikož mi za pár minut začíná výše zmíněná NVS a já se chci ještě vykoupat, zveřejním je později ;).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama