4. května 2010

5. května 2010 v 0:22 | Eluvies |  Den po dni
Škola dnes proběhla tak nějak v klidu, nic zajímavého se nedělo. Akorát poslední, sedmou, hodinu jsem byla "zkoušená" z tělocviku- basketbal. Driblování s míčem, házení a také nenáviděný dvojtakt (či jak se to píše). Prostě se mi ty nohy vždy pomotají a já skočím divně. Bylo mi řečeno ať se ho naučím a pak to zkusím znovu- že by se mi to po dvou letech konečně povedlo? :D

Cestou ze školy jsem si vyzvedla fotky na občanku. Vypadám na nich kupodivu normálně, dle mého názoru hezky, dle tátova názoru trochu strašidelně :D. Po škole k nám zaskočila kamarádka, namalovala mě, oblíkla jsem si černé tílko, černou sukni na tancování, obula po delší době steelky a šly jsme ven (naproti našemu domu je takový starý park)fotit. Fotky se povedly, ale nedám je sem, jelikož tu prozatím nechci zveřejňovat svou fotku.

Kolem šesté mě přepadla únava, tak jsem si musela na půl hoďky lehnout. Zbytek dne proběhl tak nějak nudně, dnes nemám na nic náladu ani energii, proto budete ušetřeni mých obvykle dlouhých článků ;) :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama