7. května 2010- představení a výtvarka

7. května 2010 v 21:24 | Eluvies |  Den po dni
Byla jsem nucena vstát v půl sedmé. Vyšší ročník si totiž připravil představení, kvůli kterému jsme museli být u Domu mládeže již v 7:45 (čas, kdy jindy teprve vycházím do školy). S kamarádkou jsme se v 7:20 sešly na obvyklém rohu a vyrazily. Kolegové gympláci měli dnes poslední zvonění, takže jich v okolí školy bylo plno, číhajíc na kolemjdoucí, na kterých žádali peníze a pomalovávali jim obličeje rtěnkou (či tužkou na oči)nebo je stříkali voňavkou. Jelikož jsme s kamarádkou nechtěly být zmazané, proběhly jsme mezi paneláky a tak se oktavánům vyhnuly. Před DDM jsme dorazily brzy (pro jednou :D).

Představení bylo z části české, z té větší části anglické. Moc se jim povedlo, ale dle mého byl děj občas poněkud zbytečně složitý a některé maličkosti bych úplně vynechala, zatímco jiné bych změnila- ale to bych nebyla já, abych k tomu neměla nějaké komentáře. Každopádně jsme se ulili z prvních tří vyučovacích hodin. Největší šok nás však čekal, když jsme vyšli před DDM a tam na nás čekali oktaváni. Dala jsem jim pár korun, ale to mě neochránilo před vodou smíchanou s něčím strašně smradlavým (buď nějaká levná voňavka nebo repelent). Poté jsme se s učitelkou v čele vydali zpět do školy. Když jsme se tam konečně dosmrděli (rozuměj- došli), začínala čtvrtá hodina. Byla spojená angličtina a učitelka nám pustila Futuramu v angličtině. Následovala hodina chemie, kdy jsme se dozvěděli několik dalších věcí ke škole v přírodě a povídali si o alkoholech. Poslední hodinu nám připadla fyzika, při které se opakovalo na písemku. Začínala jsem usínat (spát jsem shodou okolností šla až v jednu ráno) a učitelka mě dokonce vyvolala na počítání nějakého příkladu k tabuli. Naštěstí řešení tak nějak sama nadiktovala, tak to bylo ok. 

Po škole jsem jako vždy došla domů, při obědě shlédla Zoufalé manželky a dala se do čtení básniček od učitelky na výtvarku s cílem nějakou z nich vybrat pro knihu (text+ moje fotky, to vše složené do knížečky). Nějak se mi nic z toho nelíbilo, tak jsem ve čtyři akorát popadla výkresy a mazala na bus. Po příjezdu kamarád ukázal učitelce návrh na svou knihu, načež jsem mu pomáhala text ve wordu upravit tak, aby v knize seděl. Ke konci jsem s učitelkou dohodla podrobnosti ohledně mé knížečky a nafotila si perokresby (takže je vám tu budu moci zveřejnit). Po příchodu domů jsem si sedla k pc a dala se poctivě do psaní, jelikož jsem posledních pár dní nestíhala (což jste jistě pochopili z těch neobvykle krátkých článků). :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama